13 Mayıs 2020 Düşecek Domainler, Düşecek Alan Adları

13 Mayıs 2020 Düşecek Domainler, Düşecek Alan Adları

13 Mayıs 2020 Düşecek Domainler, Düşecek Alan Adları

13 Mayıs 2020Düşecek Domainler, Düşecek Alan İsimleri

13 Mayıs 2020 düşecek domainler, düşecek alan isimleri
 noktasında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bildiğiniz gibi domain, alan isimi mananına gelmektedir. Alan isimi bilhassa bir işe başlarken sizler için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Tabii ki burada özellikle insanlar kısa alan isimlerini ve yaptıkları işe uygun olan isimleri seçenek etmeye çalışmaktadır. Kolay şekilde bir alan ismini söyleyebilmek, özellikle sizin erişmiş olduğunuz müşteriden daha doğrusu kullanıcılarımızdan daha iyi geri dönüş almanızı sağlayacaktır.

İnternet açısından en ehemmiyetli noktalardan bir tanesi hiç şüphe yok ki sadık kullanıcılar oluşturabilmektedir. Sadık kullanıcılarının daimi olarak sitenizi ziyaret edeceği için sitenizin değerini yükseltecek ve böylelikle tanınırlığını da artmış olacaktır. Bu yüzden dolayı seçimi veya isimiyle seçim büyük bir ehemmiyet arz etmektedir.

Düşecek Domainler Nereden Bulunur?

5-mayis-2020-dusecek-alan-adlari13 Mayıs 2020 düşecek domainler, düşecek alan isimleri
 ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışalım. Örnek vermek gerekirse bugün düşecek olan rastgele bir domain olabilir. Siz bir iş yaparken bu dal ile uygun bir iş yapıyorsanız ve domain sahibi de bunun farkında değilse sizler Bu domaini alarak kendi istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. İhtiyaç duyulan domain yönlendirmelerini gerçekleştirerek işleminizi yapabilirsiniz. Tabii bu noktada şöyle bir gerçek de bulunmaktadır. Bazen insanlar bir domain almakta belli bir müddet sonra bu domain konusunda işlem yapmamakta ve domaini ilgilenmediği için düşebilmektedir.

Bu tip vaziyetlerle karşı karşıya kalanlar için en doğrusu değişik birinin domainini alarak işlem yapmaya devam etmesidir. Bu yüzden size uygun olan bir domain belki bir iş yapacakken bilhassa aklınıza bir fikir getirebileceği noktasında da bu tip domainleri izleyebilirsiniz. 13 Mayıs 2020 düşecek domainler, düşecek alan isimleri ile ilgili sizler de sitemizden daimi olarak bunun takibini gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle yapacağınız web sitesi yatırımları konusunda daha iyi sonuçlar ele geçirebilirsiniz. Mesela 3 harfli bir net uzantılı domain sizin işinizi görüyor olabilir. Bu yüzden bunları doğru bir şekilde izleyerek ve daha başarılı sonuçlar ele geçirme talihine sahip olabilirsiniz.

Düşecek Domainler Aktüel Listeler

13 Mayıs 2020 düşecek domainler, düşecek alan isimleri konusunda sitemizde sürekli olarak aktüelleme yapılmaktadır. Bu alan isimleri ile alakalı olarak sizler de günlük olarak sitemizi ziyaret ederek bu konuda bilgi alabilirsiniz. Ekiplerimiz düşecek olan domain listelerini çekimini gerçekleştirmekte ve uzantılarına göre de farklı domain işlemleri karşımıza çıkmaktadır. Normal koşullarda domain alan isimlerinde nokta com ve nokta net uzantılı domainler 21:00 ile 22:00 arası düşüş işlemi gerçekleştirilmektedir.

Org uzantılı olan domainler, 18:00 ile 19:00 arasında düşmektedir. Info uzantılı domainler 13:00 ve 14:00 arasında, biz uzantılı domainler 20.30 ve 21.30 arasında düşmektedir. Yeniden CC uzantılı domainler ise 9:00 ile 10.00 arasında düşüş işlemi gerçekleştirilmekte ve tekrar kullanılabilir hale gelmektedir. Düşmüş olan herhangi bir domain almak istediğinizde sizler de domain alımı için işleminizi gerçekleştirebilirsiniz ve daha kolay neticelere erişebilirsiniz.

Fuaye.net
Gucuk.com
Tetikleme.com
Kalas.net
Emcek.net
Fenikeli.com
Muhacir.com
Riayet.net
Kirik.net
Cilli.net
Riayet.com
Durmek.net
Cerkez.net
Yatay.net
GuzelSozler.co
Ateizm.org
Gocmen.info
Kardan.co
Numara.co
Alkolik.net
Dersimim.com
Ksir.net
Hsktr.org
KafaMedya.com
OrtaOkulOzelDers.com
BankoMobil.com
Haberis.org
Wmyeri.org
Duygum.org
FullOyunlar.org
Yazpet.com
Ilkten.com
KahveAski.com
ResimDesenKursu.com
GecisKontrol.com
BelliModa.com
MekanikServis.com
Benimihale.com
PostalPoster.com
MercanInsaat.com
SahinAnahtar.com
EgitimKocu.com
UygulamaMarket.com
ModaDetay.com
KelimeBank.com
YardimTicaret.com
AltinPerGel.com
YararOtel.com
HizmetPark.com
PompaKiraLama.com
TercumanIzmir.com
MerkezSarkuteri.com
ResimliGazete.com
FilmButik.net
Hayalperest.net
HizliModa.net
Muhacir.net
TazeBahce.net
AdanaDovme.net
InekSaban.com
Tevellut.com
TopTanSandaLye.com
FilmGuncel.com
Zindik.com
BitkiselDogal.com
CevizliBorek.com
SektorBank.com
EsnafAdam.com
OdevSaati.com
ElektrikAriza.com
AceleHaber.com
Fenikeli.com
TurkSosyete.com
KentAyakkabi.com
KralPortal.com
SimdiReklam.com
EsyaAlimSatim.com
GumusDokum.com
FikirDepo.com
BorekKeyfi.com
TasarimYapi.com
ModelHane.net
KazaSorgulama.net
Sigortaci.org
MaviSozluk.org
KazaSorgulama.org
ModelHane.org

Tepkileriniz Nedir?

like
2
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1