Etrafındaki wifi'leri şifrelerini ücretsiz öğren

Etrafınızda ki ücretsiz WiFi’leri size söylüyor. İnternetiniz az ise gidip kullanıyorsunuz.

Etrafındaki wifi'leri şifrelerini ücretsiz öğren

Uygulamanın Özeti : Etrafınızda ki bedava WiFi’leri size söylüyor. İnternetiniz az ise gidip kullanıyorsunuz.

Etrafınızda tespit edilen wifi ağlarının şifrelerini gösteren WiFi Map uygulamaını bu yazımızda sizler amacıyla inceledik. Oldukça yalın bir arayüze sahip olan bu uygulamaın tüketimi ise çok basit. 6.8 mb büyüklüğündeki bu uygulama 5 milyon kez indirilmiş. Google Play Store‘dan 159.407 oy ile 4.3 puan uygulamaya gelin yakından bakalım.

Deminde bahsetmiş bulunduğumuz gibi WiFi Map uygulamaı etrafınızda tespit edilen kablosuz internet ağlarına ait şifreleri size gösteriyor. Uygulamayı açtığınızda konumuzun bulunduğu bir harita ekranı geliyor. Bu harita yardımıyla uygulamada kayıtlı olan wifi ağlarını görebiliyorsunuz. 100’den çok ülkeyi destekleyen bu uygulama da Türkiye amacıyla 30291 kayıtlı wifi ağı bulunuyor.15-11/18/wifi-map-incelemesi-2.jpg

WiFi Map uygulamaına üye olan herkes wifi parolası ekleyebiliyor. Eklenen bu şifrelere kullanıcılar kayıt olmadan bile erişebiliyor. Virüs içermeyen bu uygulama ile etrafınızda tespit edilen tüm kablosuz internet ağlarına erişmeniz imkansız. Çünkü bu uygulama ile yalnızca haritaya eklenen kablosuz ağların şifrelerini görüntüleyebilirsiniz. Genellikle mobil hattınızda internetin az bulunduğu vakitlerde yaşam kurtardığını söyleyebiliriz.

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
1
angry
0
sad
0
wow
0