Gizlilik Politikası

1.Genel Politikalar

Bundan sonra “Blogcuabi” adıyla anılacak olan bu şirket, web sitesini ziyaret eden kişilerin her zaman için gizliliklerini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Bu sebeple, işbu gizlilik beyanı doğrultusunda, web sitemizi kullanırken bu kişilere ilişkin hangi tür bilgilerin Teknodinamik tarafından alındığını ayrıca bu bilgilerin nasıl korunduğunu ve kullanıldığını açıklamaktadır. Ayrıca işbu Gizlilik Beyanı kapsamında, bu bilgilerin doğru olup olmadığını kullanıcılar tarafından nasıl denetlenebileceği ve istediğiniz zaman Teknodinamik’e başvurarak bu bilgilerin nasıl silme işlemlerini sağlayabileceğiniz belirtilmektedir. Söz konusu bu bilgilerin, veri koruma düzenlemelerine göre uygun olarak işlenmesi ve kullanılabilmesi adına gerekli olan tüm işlemler, Teknodinamik tarafından yapılacaktır. 

İşbu Gizlilik Beyanı, Blogcuabi sitesinden linki paylaşılmış olan başka siteler (hyperlinked web siteleri gibi) için geçerli olmamaktadır.

2. Şahsi Bilgilerin Toplanılması, Kullanılması ve İşlenmesi

blogcuabi.com” Sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman, sistemsel yönetimin, istatistik ve “back up” gibi uygulamaların gerektirmiş olduğu bazı bilgiler sunucularımız içerisinde otomatik olarak kaydedilip depolanacaktır. 

Kendi isteğiniz ile şahsi bilgilerinizin verilmesi durumunda blogcuabi, verilmiş olan bu bilgileri yasada öngörülen veya kullanıcının muvafakat beyannamesinde gösterilmiş sınırlamalar dahilinde kullanılabileceğini, işleme tabi tutulabileceğini ya da aktarılabileceğini taahhüt etmiş olur. Söz konusu olan şahsi bilgilerinin üçüncü kişilere aktarımı, yalnızca adli ya da idari yetkili makamlar tarafından öngörülmesi durumda söz konusu olacaktır.

İşbu Gizlilik Beyanı´na ilişkin yapılabilecek değişiklikler bu sayfada paylaşılacaktır. Bu kapsamda, kullanıcıya ait hangi bilgilerin saklanarak, bu bilgilerin nasıl kullanılacağına dair daima bilgi alabilmenize olanak sağlanmış olacaktır.

3. Güvenlik

blogcuabi, kullanıcıya ait olan bütün bilgileri güvenli bir şekilde saklamaktadır. Dolayısıyla söz konusu bu bilgilerin, değişiklik ve suistimallere karşı korunması adına gerekli tüm önlemleri almaktadır. Blogcuabi’nin, gerekli olan tüm hizmetleri kullanıcıya ulaştırmak için bilgilerinize erişim sağlayan sözleşmesel ortakları, sözleşmesel yükümlülükleri kapsamında, bu bilgileri tamamen gizli tutmak ve başka hiçbir amaç doğrultusunda kullanmamakla yükümlüdür. Bazı konularda kişisel bilgilerinizin Blogcuabi’ye bağlı şirketlerle paylaşması gerekebilecektir. Böyle durumlarda da bilgileriniz daima gizli kabul edilecektir. 

Merhaba sitemiz çerez sistemini kullanmaktadır. Sitemize göz atmaya devam ederek Koşul ve Şartlarımızı kabul etmiş olursunuz.